Firma

Spektrum Plus jest firmą specjalizującą się w serwisie i sprzedaży urządzeń biurowych. Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Różny stopień zaawansowania urządzeń daje szansę ich optymalnego wyboru i dostosowania do specyfiki działalności Klienta. Dlatego też, są one zgodne z najnowszymi osiagnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo produkt takich marek jak: Konica Minolta oraz Develop. Posiadamy urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjnem drukarki, faksy, skanery, urządzenia do oprawy, niszczenia, prezentacji, edycji i wysyłki dokumnetów. Dodatkowo poszeżylismy ofertę o akcesoria, tonery, cartridge, materiały eksploatacyjne i części zamienne.

 

Nasze 14-letnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług. Szczególny nacisk kładziemy na działanie serwisu zarówno gwarancyjego jak i pogwarancyjnego, w razie potrzeby udostępniamy maszyny zastępcze. Tym z Państwa, którzy nie chcą kupować kserokopiarki proponujemy dzierżawę urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących jakość i niską cenę kopii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.