Zaznacz stronę

Kategorie produktów

( kliknij by wyświetlić )


Kserokopiarki poleasingowe Konica Minolta

Czym jest leasing kserokopiarek?


Leasing to nic innego, jak dogodna forma kredytowania zakupów dla firm. W przypadku sprzętu biurowego leasing pozwala na zakup kserokopiarek najwyższej jakości. Dla dużych firm innowacyjny sprzęt to nie tylko kwestia prestiżu, ale także komfortu pracy i bezpieczeństwa: firmowy sprzęt musi być niezawodny, wytrzymały i bezawaryjny. Dlatego właśnie korporacje, firmy nie szczędzą kosztów, aby inwestować w kserokopiarki, których wartość pozostaje zwykle poza zasięgiem domowego użytkownika.

Postęp technologiczny sprawia, że po okresie spłaty leasingu, zwykle po dwóch-trzech latach, firmy decydują się na zakup sprzętu nowszej generacji i wyprzedają używane dotychczas kserokopiarki. W ten sposób na rynek trafiają kserokopiarki Konica Minolta w znacznie niższej cenie.

Kto powinien się zainteresować?


Zakup kserokopiarek poleasingowych jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla małych firm, które za niewielkie kwoty chcą korzystać z urządzeń biurowych, pochodzących od wiodących producentów.

Rozwiązanie to można także polecić właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw, organizacjom charytatywnym czy szkołom – dla nich zakup używanych kserokopiarek łączy się z dużymi oszczędnościami, jednak bez utraty jakości zakupionego towaru.  

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kserokopiarek poleasingowych

na przykład:


Sprawdź inne kserokopiarki poleasingowe


Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń na numer: 501 710 015 lub napisz: biuro@spektrumplus.pl