O firmie

Firma Spektrum Plus – drukarki, kserokopiarki Kraków

Kim jesteśmy? Co robimy?

Firma Spektrum Plus istnieje nieprzerwanie od listopada 2009 roku. Oferujemy profesjonalne usługi w dziedzinie urządzeń biurowych Konica Minolta. Nasza wiedza podparta jest latami doświadczenia.

Zajmujemy się sprzedażą kserokopiarek oraz drukarek, dodatkowo oferujemy szeroki asortyment w kwestii materiałów eksploatacyjnych. Mamy w asortymencie oryginalne materiały i podzespoły, dysponujemy też tańszymi zamiennikami. Posiadamy w ofercie tonery, bębny, pasy transferowe, developery i wiele więcej!

Udostępniamy możliwość wynajmu urządzenia. Jest to wygodny i tani sposób na użytkowanie urządzenia gdy nie możemy lub nie chcemy wydawać pieniędzy na jej zakup.

Istnieje możliwość podpisania umowy serwisowej. Serwis jest jedną z ważniejszych działalności firmy Spektrum Plus z siedzibą w Krakowie. Inżynierowie naszego serwisu posiadają wiedzę oraz doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów urządzeń Konica Minolta oraz Develop. 

Regeneracja części

Twoja kserokopiarka doznała uszkodzenia, a nie chcesz wydawać pieniędzy na nowe podzespoły? Na szczęście Spektrum Plus ma na to sposób, zajmujemy się regeneracją części, możesz przesłać nam niesprawną część, dokonamy indywidualnej wyceny.